R.K. Parochie Heilige Nicasius

logoinjpg

 

Welkom op de internetpagina van onze

R.K. parochie Heilige Nicasius.

Door op een van de kerken te klikken, kunt u de informatie vinden van de betreffende geloofsgemeenschap.

 

Oecumenisch Bijbellezen

Ook in het seizoen 2023/2024 is er weer een cyclus Oecumenisch Bijbellezen. In deze groep gaan we kijken naar de lezingen die in beide kerken, katholiek en protestants, op zondag aan de orde zijn. We vertellen elkaar hoe Bijbelteksten bij ons overkomen en we kijken naar wat ons daarin aanspreekt, raakt of aan vragen oproept.

We gaan uit van de lezingen zoals die in de zondagse vieringen worden gebruikt, dus het r.k. lectionarium en de Nieuwe Bijbelvertaling uit 2021. Kom meepraten, ontdek Bijbelteksten en ontmoet geloofsgenoten! Aanmelden is handig voor ons, maar zomaar binnenlopen is ook prima. De avonden worden geleid door dominee Jan-Hendrik Kip en pastoor Sjef van der Maazen. Ze vinden plaats telkens om 20.00 uur in het St. Antoniushuis, Stationsstraat 21.

2023

op woensdag 6 september voor zondag 10 september

op maandag 9 oktober voor zondag 15 oktober

op maandag 27 november voor zondag 3 december

2024

op woensdag 3 januari voor zondag 7 januari

op dinsdag 6 februari voor zondag 11 februari

op dinsdag 27 februari voor zondag 3 maart

Aanmelden:

predikant@pggweb.nl of 286 75 06,

geldrop@parochienicasius.nl of 286 23 64.

Van harte welkom!