R.K. Parochie Heilige Nicasius

logoinjpg

 

Welkom op de internetpagina van onze

R.K. parochie Heilige Nicasius.

Door op een van de kerken te klikken, kunt u de informatie vinden van de betreffende geloofsgemeenschap.

 

Oecumenisch Bijbellezen

In de afgelopen (corona-) tijd zijn we regelmatig benaderd met de vraag wanneer het oecumenisch Bijbellezen weer van start gaat. Daarom verheugt het ons u/jou te kunnen meedelen dat we weer met een nieuwe cyclus gaan beginnen. Vanuit beide kerken, protestants en katholiek gaan we naar de lezingen kijken die in beide kerken op zondag aan de orde zijn.

We vertellen elkaar opnieuw hoe Bijbelteksten bij ons overkomen en we kijken naar wat ons daarin aanspreekt, raakt of aan vragen oproept. We gaan uit van de lezingen zoals die in de zondagse vieringen worden gebruikt, dus het r.k. lectionarium en de Nieuwe Bijbelvertaling uit 2021. Dus: kom meepraten, ontdek Bijbelteksten en ontmoet geloofsgenoten! Aanmelden is handig voor ons, maar u/je mag ook zomaar binnenlopen voor een avond. De avonden worden geleid door dominee Jan-Hendrik Kip en pastoor Sjef van der Maazen. Ze vinden plaats telkens om 20.00 uur in het St. Antoniushuis, Stationsstraat 21:

wp4dddb75e_0a.jpg

2023

op maandag 16 januari voor zondag 22 januari
op maandag 27 februari voor zondag 5 maart
op maandag 24 april voor zondag 30 april

Aanmelden:
predikant@pggweb.nl of 286 75 06,
geldrop@parochienicasius.nl of 286 23 64.

Van harte welkom!