R.K. Parochie Heilige Nicasius

logoinjpg

Contact

Pastorie H. Brigida
Parochiecentrum St. Antoniushuis
Stationsstraat 21, 5664 AP, Geldrop
040-2862364
geldrop@parochienicasius.nl

Pastorie H. Martinus
Jan Deckersstraat 22, 5591 HC, Heeze
040- 2261215
heeze@parochienicasius.nl

Pastorie St.- Petrus' Banden
Dorpstraat 48, 5595 CJ Leende
040- 2061215
leende@parochienicasius.nl

Pastorie H. Lucia
Heer van Scherpenzeelweg 18, 5731 EW, Mierlo
0492- 661215
van maandag t/m vrijdag van 09.00 - 10.00 uur kunt u afspraken maken i.v.m.
dopen, huwelijken, jubilea, misintenties etc.
Voor echt dringende zaken kunt u echter altijd contact opnemen
mierlo@parochienicasius.nl

Pastorie H. Catharina van Alexandrië
Beukenlaan 2, 6029 PZ, Sterksel
040- 2061215(Pastorie H. Petrus'- Banden)
sterksel@parochienicasius.nl

Parochiekantoor
Stationsstraat 21, 5664 AP, Geldrop
040-3685060
geldrop@parochienicasius.nl

Parochiebestuur:
Secretaris: secretariaat@parochienicasius.nl
Penningmeester: penningmeester@parochienicasius.nl