R.K. Parochie Heilige Nicasius

logoinjpg

 

Welkom op de internetpagina van onze

R.K. parochie Heilige Nicasius.

Door op een van de kerken te klikken, kunt u de informatie vinden van de betreffende geloofsgemeenschap.

 

Jezus leeft, Hij is waarlijk opgestaan, dat is de boodschap van Pasen.

Dit willen we vieren en daar leven we veertig dagen lang naar toe.
De Rooms-Katholieke Kerk nodigt u van harte uit om de Veertigdagentijd bewust te beleven in de voorbereiding op Pasen, ook al is in 2021 nog steeds alles anders door Covid-19. Zie hier op de website in welke locatie u gedurende deze periode, bij een van de vieringen kunt zijn. Vier anders thuis mee, via de livestream van uw parochie (livestream), of via de televisie bij KRO-NCRV op NPO2.
Op de website Vier Pasenvindt U handige links en downloads die u helpen om de Veertigdagentijd te beleven en om de Paastijd ook thuis (mee) te kunnen vieren. Vier Pasen!

www.vierpasen.nl